Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna polonus.forumoteka.pl
Archiwum b. forum POLONUS (2008-2013). Kontynuacją forum POLONUS jest forum www.konfederat.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KONDUKT ŻAŁOBNY. CZY PRZYJDĄ ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Strzyżewski



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 94

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:57 pm    Temat postu: KONDUKT ŻAŁOBNY. CZY PRZYJDĄ ??? Odpowiedz z cytatem

Czy autorzy poniższych słów ośmielą się przyjść na pogrzeb Pary Prezydenckiej i czy odważą się spojrzeć nam w oczy?


KONDUKT ŻAŁOBNY

Tylko kilka cytatów:

Bronisław Komorowski PO

Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera.

Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu.

Szarża szwoleżera miała przynieść prezydentowi zwycięstwo, a przyniosła pudło. Nie można być kowbojem, który z biodra, nie pytając, kto zacz, a dopiero potem pyta, do kogo strzelał.

Wydaje mi się, że nikt się specjalnie nie zmartwił wyjściem Prawa i Sprawiedliwości. Życie nie znosi próżni: na miejscu pana Jarosława Kaczyńskiego zasiadł pan Janusz Palikot.



Stefan Niesiołowski PO

Cokolwiek, do czego przyłoży rękę Kaczyński, kończy się źle.

Jest prezydentem jednej partii. Stronniczym, zacietrzewionym, mściwym. Wykreśla z listy znajomych Władysława Bartoszewskiego, kompromituje Polskę za granicą, wdaje się w awanturę o kartofla. To prezydent, który otacza się ludźmi biorącymi grube pieniądze z budżetu państwa – jak pan Kownacki czy pan Glapiński – i ośmiela się mówić o solidarnym państwie. Jest prezydentem złym.

Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński.

Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej.

Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe.

Wydawałoby się, że z Lechem Kaczyńskim niewiele mnie łączy, ale to nieścisłość. W latach 70. zajmowaliśmy się Leninem, tyle że ja wysadzałem w powietrze jego pomniki, a on cytował jego dzieła w swojej pracy doktorskiej.



Janusz Palikot PO

Apeluję do Lecha Kaczyńskiego, żeby wytrzeźwiał i wreszcie przedstawił opinii publicznej, co naprawdę myśli w pełni swoich przytomnych sił.

Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? Czy ucieczki do Juraty i czerwone wino to nie środki terapeutyczne, stosowane przezeń w reakcji na problemy w relacjach rodzinnych z bratem i matką?

Ja uważam prezydenta Lecha Kaczyńskiego za chama.

Lech Kaczyński nie panuje nad swoimi urazami i emocjami. Można tylko pogodzić się z tym, że ten bachor biega po całej Europie, szaleje, krzyczy i robi wrzawę. Albo można zachować się jak rodzic i zabrać mu zabawkę. Niestety to dziecko jest prezydentem.

Sam fakt że odsunęliśmy Kaczyńskiego od władzy i odsuniemy Lecha Kaczyńskiego od urzędu prezydenta, to naprawdę są dokonania pomnikowe.



TW Bolek - Mędrzec (czyt.mędrek) Europy - Tuskowy i salonowy.

No tak. [b]Z panią Kaczyńską zatańczyć... Już jestem nagrzany.

Bo tego durnia mamy za prezydenta.

Jedno tu tylko słowo pasuje: s... Syn.

Ja nie zmieniam zdania o Kaczyńskich, to mali, zawistni ludzie, uparcie dążący do władzy, nie wiem czy wiedzą, po co oni tą władzę chcą mieć.

Mogę zaprosić Lecha Kaczyńskiego z żoną oraz Jarosława Kaczyńskiego z mężem.

To jest mały zakompleksiony człowiek, który próbuje zniszczyć tamten dorobek. Całe życie Lech Kaczyński trząsł się ze strachu, a teraz kiedy mu wolno, pokazuje jaki jest ważny. Są takie łajniaki, które można przystawić do miodu, ale one i tak zawsze wrócą do łajna. I są tacy ludzie w Polsce jak Kaczyńscy i Zybertowicze, którzy zawsze w łajnie będą grzebać
[/b]


Żakowski

Bracia Kaczyńcy żyją w świecie kłamstwa i insynuacji.
A ja myśle, że prezydent ma problemy psychiczne
.

Tak wysoki urząd sprawuje osoba nie panująca nad słowami.

Problem Lecha Kaczyńskiego i Pis to nie jest problem parti która ma złą wizję Polski, która posługuje się nieprawidłowymi metodami - to jest problem partii, czy środowiska, która popadło w szaleństwo.



Marek Kondrat

W dzisiejszej otwartej Europie ludzi, którzy się rozumieją, odwiedzają, wymieniają kulturą i osiągnięciami naukowymi, wreszcie dają sobie nawzajem pieniądze na wyrównanie szans - w takiej Europie gry wojenne braci Kaczyńskich są anachronizmem i błazenadą. Ale im Europa nie jest potrzebna. Oni mogą – zupełnie niespodziewanie i całkiem destrukcyjnie – wzniecić burzę wokół europejskiego traktatu, bo nie mają w sobie potrzeby kontaktu z innymi ludźmi, nie znają języków, nie zamierzają wyściubiać nosa ze swojej zagrody, a już na pewno nie wpuszczą do niej żadnego Niemca czy pedała.


Jeszcze coś o o niezawisłych sądach

Polski cennik chamstwa

00 złotych – prokuratury zajmowały się już mnóstwem zniewag wobec Lecha Kaczyńskiego, ale żaden proces nie zakończył się dla prezydenta sukcesem. Zdaniem wymiaru sprawiedliwości dozwolone więc wydają się takie określenia, jak: „mały, niedorozwinięty, głupi człowiek” (autorzy: Michał Figurski i Kuba Wojewódzki), „psychopatyczny człowiek”, „cham” oraz osoba, która „cierpi na chorobę alkoholową” (Janusz Palikot), „dureń” (Lech Wałęsa) i „mały, zakompleksiony człowiek” (Stefan Niesiołowski).

20 tysięcy złotych – tyle Andrzej Lepper musiał zapłacić za określenie „największy nierób w Polsce” skierowane do Aleksandra Kwaśniewskiego.

http://www.przekroj.pl/wydarzenia_kraj_artykul,5387.html?print=1

....................................

TS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobrowolski



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 274

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę przeczekają, przycichną, ale przyjdą, przyjdą. I spojrzą nam w oczy. Ciekawi mnie czy i kiedy Radek Sikorski stanie na warcie, przed "małym" prezydentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobrowolski



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 274

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzi Pan. Już jest Komorowski. Gospodarz pogrzebu . Na Wawelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum