Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna polonus.forumoteka.pl
Archiwum b. forum POLONUS (2008-2013). Kontynuacją forum POLONUS jest forum www.konfederat.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czeczenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kmicic



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:43 am    Temat postu: Czeczenia Odpowiedz z cytatem

Jako działacz niepodległościowy. Prezes Podkarpackiego Związku Piłsudczyków. Poseł na Sejm RP (1993-1997, Komisja Obrony Narodowej) bardzo proszę Pana Premiera Tuska i Marszałka Komorowskiego, żeby zawsze jak zechcą aresztować jakiegoś przedstawiciela rządu czy parlamentu Czeczeńskiego, mnie również aresztowali, bo jestem gorącym zwolennikiem Niepodległej Czeczenii. Całym dorosłym życiem wspierałem i będę wspierał ich dążenia niepodległościowe. Wspólnie z rzeszowską Caritas zbierałem dary dla okupowanej Czeczenii.
Jestem rodowitym rzeszowianinem a Rada Miasta Rzeszowa na mój wniosek podjęła jednomyślnie uchwałę o nawiązaniu stosunków partnerskich z czeczeńskim Miastem Urus - Martan. Oczywiscie po zakończeniu wojny rosyjsko - czeczeńskiej. Zabiegał o to
w Rzeszowie mój przyjaciel Marszałek Sejmu Czeczeńskiego.


Andrzej Kaźmierczak
Prezes Podkarpackiego Związku Piłsudczyków
Rzeszów ul.Jagiellońska 6
35-025 Rzeszów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum