Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna polonus.forumoteka.pl
Archiwum b. forum POLONUS (2008-2013). Kontynuacją forum POLONUS jest forum www.konfederat.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drogi Leszku - wracaj szybko do pełni sił!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 3:19 pm    Temat postu: Drogi Leszku - wracaj szybko do pełni sił! Odpowiedz z cytatem

Panie Przewodniczący!


Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił po operacji.

Cieszymy się, że szybko wraca Pan do zdrowia.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie mógł Pan wraz z nami brać udział w różnych uroczystościach związanych ze zbliżającym się Jubileuszem 30-lecia założenia Konfederacji Polski Niepodległej.

Niech Opatrzność ma Pana w swojej opiece!


Mirek Lewandowski


Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Nie Paź 26, 2008 11:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadesłał Ryszard Bocian

Cytat:

Przyłączam się do najlepszych życzeń dla Leszka Moczulskiego.
Daj mu Boże długie i dobre zdrowie!


Ryszard Bocian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Strzyżewski



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 94

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Leszku, życzę Panu jak najrychlejszego odzyskania sił i powrotu do twórczego życia.

Tomasz Strzyżewski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek Moczulski



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 11

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękuję za życzenia zdrowia. Szczęśliwie, nie jest z nim aż tak źle. Drobny zawał serca wprawdzie wymagał natychmiastowego zabiegu chirurgicznego, przez jakąś tętnicę na przegubie ręki dostawano mi się do serca - co na monitorach wyglądało zdoła egzotycznie, ale gdy wsadzono mi tam jakąś sprężynę, od razy poczułem się lepiej. Na tyle dobrze, że już po niespełna dwu tygodniach dostano się tam znowu, tym razem przez żyłę i założono jakiej urządzenia elektroniczne. W sumie czuję się znakomicie, w co niestety nie wszyscy chcą wierzyć i dopiero w tym tygodniu pozwolono mi wsiąść do samochodu i przejechać krótki odcinek. To idiotyczne, przecież serce bardziej się męczy gdy ktoś chodzi, niż jeździ, ale narzucono mi na najbliższy miesiąc zakaz dalszych podróży, także pociągiem czy samolotem. Przez dziewięć miesięcy mają sprawdzać, czy to żelastwo i elektronika, które wsadzono mi do środka, przyjęło się dobrze. Już raz - w więzieniu na Rakowieckiej w 1986 r. niespodziewanie pojawił się u mnie taki blok serca, ale wówczas rzeczywiście czułem się źle i nie bardzo miałem siłę chodzić, ale gdy po kolejnym ultimatum Reagana Gorbaczow pękł i kazał Jaruzelskiemu zwolnić wszystkich politycznych, wraz z wyjściem na swobodę z dnia na dzień czułem się lepiej, a po pary tygodniach - doskonale. Wolność to taki wspaniały lek na wszystko, że na prawdę warto za niego płacić najwyższą nawet cenę.
Opóźniłem się trochę z odpowiedziami w dyskusji, prowadzonej na innych stronach Polonusa, ale w ostatnich tygodniach przed chorobą nie mogłem korzystać z Internetu, bu nie mam dostępu na wsi, a tam pośpiesznie kończyłem książkę. Termin gonił, bo powinna się ona ukazać w wydawnictwie "Bellona" dokładnie ma wymarsz kadrówki w 95 rocznicę: przedstawiam w niej całą wyprawę kielecką Piłsudskiego wraz z jej krajowymi i międzynarodowymi reperkusjami. Teraz też będę się trochę w tej dyskusji zaniedbywał (napisałem tylko 2 krótkie odpowiedzi na dwu różnych stronach Polonusa), bo jestem w trakcie przygotowywania obszernego wniosku do Strasburga. Gdy będzie gotów, oczywiście go natychmiast upublicznię.
Bardzo dziękuję za życzenia, to bardzo miło wiedzieć, że po latach przymusowej bezczynności publicznej nie zostałem całkiem zapomniany. Bóg zapłać wszystkim za dobre słowa. W szczególności jednak chciałbym podziękować - i prosić o przyłączenie się do tych podziękowań dla całego personelu 1. kliniki chorób wewnętrznych i kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie, począwszy od wybitnych lekarzy specjalistów po miłe panie, które tak starannie poprawiały mi pościel i pana, przewożącego mnie na wózku. To było wspaniałe doświadczenie. Zadziwiające urządzenia, które dla takiego laika jak ja mogą czynić cuda (wsadzić komuś drut do komory i przedsionka serca, bawiąc przy tym rozmową!), ale przede wszystkim serdeczna życzliwość i ogromna kompetencja ludzi, który się w takim uporządkowanym pośpiechu zajmowali facetem zgarniętym z ulicy, poczynając od załogo karetki pogotowia, przez izbę przyjęć, której ani w głowie było tracić czas na biurokrację, po medyków którzy nie tylko natychmiast przystąpili do dzieła, ale z pełną życzliwością potrafili się uśmiechać jak do kogoś miłego i oczekiwanego, . Jestem im wdzięczny za pomoc, ale i dumny, że tacy są. W tych trudnych dla polskiej służby zdrowia czasach, dobrze, abyśmy o tym wszyscy wiedzieli.
Dziękuję wszystkim za wszystko - Leszek Moczulski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BRMTvonUngern-Sternberg



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedzialem sie wczoraj z Forum Frondy i tam napisalem na szybko:

Tak cieszymy sie!I modlimy!
Zreszta ja nie musze nikomu tlumaczyc ze sie ciesze z dobrego zakonczenia sprawy!
Dziekuje za informacje!
Odzew jak widac!
No ale nie martwmy sie!
U nas zawsze liczyla sie jakosc a nie ilosc!
>>>>>
Moge oprocz zyczen dodac jeszcze ze cieszymy sie i czekamy na nowa ksiazke.Trudno o lepsza osobe ktora by mogla ja napisac.Wszak chodzi o Pilsudskiego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No świetnie, że Leszek wraca do zdrowia. Pochodzi z długowiecznej rodziny po mieczu i kądzieli - będzie żył sto lat! Co i daj Boże.

R. Bocian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BRMTvonUngern-Sternberg



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze z dlugowiecznej rodziny!
To cieszy!
:O)))
Umiescilem informacje na swoim forum:
http://www.ungern.fora.pl/aktualnosci-dzunglowe,3/leszek-moczulski-wrocil-do-zdrowia,809.html
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum