Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna polonus.forumoteka.pl
Archiwum b. forum POLONUS (2008-2013). Kontynuacją forum POLONUS jest forum www.konfederat.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

__Niezwykle szczere podziękowania__

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ireneusz Głażewski



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 382

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 1:29 pm    Temat postu: __Niezwykle szczere podziękowania__ Odpowiedz z cytatem

Niniejszym chciałem wyrazić uznanie wszystkim strukturom KPN-u w których miałem okazję działać.

Dodatkowo pozwolę sobie wydrukować krótką listę osób, które zasłużyły się indywidualnie :*
(alfabetycznie)
~~Aleksander CHĄDZYŃSKI - Warszawa
~~Jerzy CHOMA - Warszawa/Hamburg
~~Wojciech GAWKOWSKI- Warszawa (za sprawy nie zwiazane z naszą organizacją)
~~Michał JANISZEWSKI - Warszawa
~~Marek JARCZYŃSKI (*)
~~Grzegorz KACZMARZYK - Tychy
~~Bożena KOSIŃSKA - Warszawa (za całokształt)
~~Krzysztof LAGA - Dąbrowa Górnicza
~~Krzysztof LANCMAN - Warszawa
~~Katarzyna PIETRZYK -Warszawa (za całokształt)
~~Jacek PRUSIŃSKI - Łomża
~~Stanisław RUTKOWSKI - Hamburg
~~Dariusz SOŃTA -Radom
~~Jerzy WAWROWSKI - Warszawa
~~Dariusz WÓJCIK - Lublin (za całokształt)
~~Waldemar ZAKRZEWSKI - Warszawa (za całokształt)

To 16 osób(średnio jedna na województwo). Nie sposób wymienić wszystkich i mam nadzieję, że nieobecni nie obrażą się na mnie

A na specjalne wyróżnienie zasługuje oczywiście
pan Piotruś PLEBANEK,
który onegdaj nieopatrznie przyjał mnie do struktury; był moim pierwszym zwierzchnikiem i odwiedza mnie nadal (mam nadzieję, że ku obopólnemu zadowoleniu :rotfl: )
nie mówił nic na poczatku, że tyle będzie urozmaiconych zajęć i tylu wartościowych ludzi przyjdzie mi spotkać dzięki Konfederacji :thumright:

Zatem piękne dzięki
IGła


Ostatnio zmieniony przez Ireneusz Głażewski dnia Sob Lut 13, 2010 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Plebanek



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 180

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irku !
Dzięki za dobre słowo i pozdrawiam Cię serdecznie.
Proponuję, żeby ta Twoja wypowiedź była początkiem większego zaangażowania w dyskusje na "Polonusie"

Mógłbyś też na przykład skłonić Wojtka Gawkowskiego, z którym masz kontakt, żeby zamieścił swój życiorys wsród działaczy z Warszawy (ewentualnie również ś.p. Staszka Mazurkiewicza). Zauważ, że ta Strona jest prawie zmonopolizowana przez Krakusów, których zasługi dla Konfederacji (a teraz jej upamiętnienia) są pewnie największe, ale
o warszawskim KPN-ie my chyba powinniśmy coś dodać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ireneusz Głażewski



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 382

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robię, co mogę Wink
może właśnie luty będzie zalążkiem czegoś fajnego...bo zaraz po moich publicznych podziękowaniach dwóch działaczy spośród tych, którzy byli beneficjentami moich uprzejmości zadzwoniło do mnie zapraszając na lutowe spotkania konfederacko/postkonfederackie
można by pomyśleć, że wywołałem ich w jakiś sposób...
...choć-jak sprawdziłem- nie zarejestrowali się swoimi personaliami na stronie POLONUSa
nie można też zupełnie wykluczyć, że utajnione grupy KONFEDERATÓW działaja w podziemiu i co jakiś czas tylko wydobywają się na światło dzienne ku uciesze bądź zmartwieniu innych
cóż, zobaczymy co jest w menu, ale i tak fajnie Very Happy

telefon mi się nie zmienił, adres podobnie, emalię uaktalnie niebawem...
jeśli jeszcze jakaś tajna czy półjawna grupa z naszej wspaniałej formacji mnie namierzy to trudno - przyjdę Wink i wesprę dobrym słowem Exclamation

jeszcze raz pozdrawiam współwyznawców (czyli te osobniczki i tych osobników, którzy trafili do KPN-u dla idei) i do mojej niepełnej listy dopisuję:

Dariusza STOLARSKIEGO
sam fakt, że już Go nie ma wśród nas to zbyt słaby pretekst, aby pominąć Jego Osobę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ireneusz Głażewski



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 382

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 8:50 am    Temat postu: ciekawa sprawa Odpowiedz z cytatem

jak się człowiek dobrze przyłączy, to później same profity ma z tego Very Happy
owszem, kłopoty też go nie ominą, ale czy można ich uniknąć nie przyłaczając się nigdzie...?
to pytanie retoryczne, wiadomo, że nie można Crying or Very sad

gdy ja się przyłaczyłem onegdaj do Konfederacji to udało sie poznać wielu ciekawych ludzi, a i dziś -po latach- o człowieku nie zapominają
dostałem życzenia na bieżące Święta... nie byle jakie, bo z zagranicy Wink
mało tego..., od osoby, ktorej wcześniej (najprawdopodobniej) nie miałem okazji poznać, choć Persona bynajmniej niepoślednia
no cóż, bardzo miłe
w tej rubryce dziękuję (zawsze to szybsze, wygodniejsze i tańsze niż zwrotny znaczek...)

i jeszcze jedno: mam takie przesłanie, aby z niej (rubryki) rączo korzystać
kto co ma do kogo niech właśnie tu pisze
ja już swoje wniosłem
pozdro
IGła

_________________
ka?dy ?piewa razem z nami:
"precz, precz, precz z komunistami"
Jakub Sienkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum