Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna polonus.forumoteka.pl
Archiwum b. forum POLONUS (2008-2013). Kontynuacją forum POLONUS jest forum www.konfederat.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIELKANOC 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Zbigniewa Adamczyka:


Cytat:

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkiego najlepszego życzy rodzinka Adamczyków.

Niech te Święta będą okazją do refleksji, odpoczynku, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół.
Niech dadzą wiele radości, uśmiechu i okazji do skosztowania kulinarnych pyszności i napitków.

Dużo, dużo zdrówka i samych słonecznych dni oraz spełnienia wszelkich planów i zamierzeń.

Całuski.

Wielkanoc 2010




Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Sob Kwi 03, 2010 9:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Artura Thena:

Cytat:
Niech radosne Alleluja będzie dla Was ostoją miłości
i wiary. Niech pogoda ducha towarzyszy Wam
w trudzie każdego dnia. Wiele szczęścia na co dzień


życzy

Artur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Gawlikowski



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 388

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Dniu Zmartwychwstania Pańskiego życzę wszystkim przebudzenia serc i umysłów, zawierzenia Bogu swojego życia oraz czerpania z tego radości i siły na każdy nowy dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z okazji Świąt Wielkanocnych, wszelkich łask Bożych,
Dla niepokonanych członków KPN
życzy
Kazimierz Michalczyk
Admin Forum Solidarności Walczącej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Niech moc Chrystusowej nauki, płynąca z Misterium
Zmartwychwstania dodaje sił na drodze zmagań
z przeciwnościami w naszej codzienności
i staje się źródłem radości oraz nadziei.
Życzę pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych
z radosnym 'Alleluja'.

Andrzej Nowak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Site Admin


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 9123

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zmartwychwstanę!

Jeszcze parę dni wcześniej myśleli, że Jezus będzie wielkim przywódcą a oni jego przybocznymi. W piątek zawalił się cały ich świat. W niedzielny poranek zaskoczyło ich najbardziej niespodziewane. Grób jest pusty. On chyba naprawdę zmartwychwstał. Czy mogli usłyszeć lepszą nowinę?

Mnie też czasem coś przygnębia. Nie zawsze błahostki. Czasem widzę bliskich, których pochowałem na cmentarzu. Czasem upływający czas, który uświadamia mi, że zdrowszy i silniejszy to już byłem. Jeśli Chrystus zmartwychwstał, to jest spora szansa, że ja i wszyscy inni jego uczniowie też. Przecież obiecał. Poszedł tylko przygotować nam miejsce.

Nie obawiam się, że to nowe życie nie będzie gorsze od tego tum, na ziemi. Czy ktoś, kto widział wiosnę w Galilei, spaloną słońcem Pustynię Judzką i modlił się na szczycie Taboru mógłby nie dać nam przynajmniej tyle piękna w wieczności?

Modlitwa

Panie Jezu. Nie bardzo umiem wyrazić swoją radość z Twojego zmartwychwstania, bo to dla mnie sprawa zbyt poważna. Przez nie dałeś mi nadzieję, która może i pozwoliłaby mi tańczyć z radości, gdybym umiał do takich istotnych dla mnie spraw podchodzić tak lekko Ale tak naprawdę nie ma dla mnie radości większej nad myśl, że moje i moich bliskich życie nigdy się nie skończy; że najpierw jako istota duchowa, a kiedyś znów cały, z ciałem i duszą, będę mógł żyć przez całą wieczność. W świecie, o którym moja wiara nie mówi mi zbyt wiele, ale który na pewno nie będzie przeraźliwy jak wizje pisarzy science fiction. Wszak Ty znasz piękno tego świata, więc wieczność musi być jeszcze piękniejsza. Dziękuję Ci za to z całego serca.



http://liturgia.wiara.pl/kalendarz/67b56.Refleksja-na-dzis/2010-04-04
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polonus.forumoteka.pl Strona Główna -> SPRAWY BIEŻĄCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum